+48 517 957 120
  • }
  • szkolenie AFF
  • szkolenie SL
  • skoki tandemowe
  • wyjazd na tunel

zamów szkolenie AFF

Szkolenie AFF

POBIERZ "KOMPENDIUM SPADOCHRONIARZA”

SZKOLENIE AFF

Szkolenie AFF (Accelerated Free Fall) to szkolenie spadochronowe prowadzone metodą przyspieszonjej nauki wolnego spadania.

Dla przyszłych skoczków spadochronowych jest to obecnie najbardziej popularną, zdecydowanie najszybszą i najbezpieczniejszą metodą kompleksowego szkolenia spadochronowego.

Szkolenie to pozwala na uzyskanie licencji skoczka spadochronowego, co jest jednoznaczne z międzynarodowymi uprawnieniami do wykonywania samodzielnych skoków spadochronowych.

Nie wymagamy, aby kursant przed rozpoczęciem kursu posiadał jakiekolwiek skoki na swoim koncie.

Szkoła Spadochronowa Kraksky organizuje szkolenie spadochronowe prowadzone przez doświadczonych instruktorów spadochronowych posiadających odpowiednie uprawnienia.

Szkolenie spadochronowe AFF składa się z części :

teoretycznej - obejmującej m.in. naukę pozycji spadania, podstaw przemieszczania się w powietrzu, sterowania spadochronem, lądowania jak również procedur awaryjnych.

praktycznej - obejmującej trening na uprzęży oraz skoki. Pierwsze skoki wykonywane są z wysokości 3500 - 4000 m nad terenem w asyście dwóch instruktorów, a kolejne z jednym instruktorem. Instruktorzy towarzyszą kursantowi podczas swobodnego spadania, korygując sylwetkę do momentu otwarcia spadochronu. Podczas pracy na otwartym spadochronie , jako jedyna szkoła w Polsce, wykorzystujemy innowacyjny system komunikacji radiowej . System ten, umożliwia odbiór instrukcji głosowych podawanych przez instruktora z ziemi , co w znacznym stopniu przyspiesza szkolenie, podnosi bezpieczeństwo i komfort aż do wylądowania na płycie lotniska.

Szkolenie spadochronowe AFF kończy się egzaminem praktycznym w powietrzu, po zaliczeniu którego kursant otrzymuje uprawnienia do wykonywania samodzielnych skoków bez obecności instruktora. Uprawnienie ukończenia szkolenia AFF w naszej szkole honorowane jest na lotniskach (strefach zrzutu) w całym kraju i za granicą.

Aby zarezerwować szkolenie AFF napisz do Nas na adres: szkoleniaspadochronowe@kraksky.pl

Tel: 517 957 120

 

 

Dojazd

Dane kontaktowe

KrakSky

Seven Rights Sp z o.o.

Węgrzce Wielkie 616, 32-002 Węgrzce Wielkie

NIP: 677 235 04 18

TEL: +48 517 957 120

Wiadomość