+48 517 957 120
  • }
  • szkolenie AFF
  • szkolenie SL
  • skoki tandemowe
  • wyjazd na tunel

Oferta

OFERTA OŚRODKA SZKOLENIA LOTNICZEGO KRAKSKY

Ośrodek Szkolenia Lotniczego KRAKSKY poza ofertą szkoleniową przedstawia szereg propozycji, mogących być ciekawym uzupełnieniem planowanych imprez lub stanowić samodzielne przedsięwzięcie:

 

 

SKOKI W TANDEMIE

Skoki w tandemie nie wymagają żadnych badań lekarskich. Przed skokiem prowadzony jest jedynie krótki instruktaż. Skok może być wykupiony także jako prezent dla innej osoby ( Voucher z dedykacją )

Skoki wykonujemy z samolotów An-2 , Cessna 206 lub Cessna 182 z wysokości ok. 3500  metrów. Pozwala to na kilkuminutowy lot na otwartym spadochronie.

Skok jest w całości filmowany od momentu szkolenia, poprzez załadunek do samolotu i czynności na pokładzie aż po sam skok i lądowanie. Materiał filmowy po obróbce i zmontowaniu dostarczany jest wraz z wykadrowanymi zdjęciami w formie elektronicznej na maila. Dodatkowo pasażer otrzymuje certyfikat wykonania skoku w tandemie

Skoki w tandemach wykonujemy na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim k. Krakowa.

 

SKOKI W TANDEMIE DLA GRUPY W RAMACH IMPREZY INTEGRACYJNEJ

Podobnie jak skoki w tandemie dla indywidualnych pasażerów tak skoki dla grup w tandemie nie wymagają żadnych badań lekarskich. Przed skokiem prowadzony jest jedynie krótki instruktaż.

W zależności od liczebności grupy skoki wykonujemy z samolotów An-2 , Cessna 206, Cessna 182 z wysokości ok. 3500  metrów. Pozwala to na kilkuminutowy lot na otwartym spadochronie.

Każdy tandem jest w całości filmowany od momentu szkolenia, poprzez załadunek do samolotu i czynności na pokładzie aż po sam skok i lądowanie. Każdy członek grupy jest filmowany indywidualnie. Materiał filmowy po obróbce i zmontowaniu dostarczany jest wraz z wykadrowanymi zdjęciami w formie elektronicznej na maila. Dodatkowo montujemy jeden materiał filmowy ze skoków całej grupy.

Skoki grupowe w tandemach możemy wykonać w każdym nadającym się do tego miejscu (w ramach obowiązujących przepisów i po wcześniejszym sprawdzeniu terenu). Załadunek skoczków i start samolotów musi odbywać się na lotnisku.

 

KURS SKOKÓW NA LINĘ ( STATIC LINE )

Skok na linę to metoda stosowana np. w czasie wielu znanych z historii operacji desantowych. Podczas kursu wyjście z samolotu następuje na wysokości 1200-1500 metrów. Spadochron otwiera się natychmiast za pomocą liny podczepionej do samolotu. Pierwszy etap szkolenia na linę obejmuję wykonanie trzech skoków.

 

KURS AFF ( ACCELERATED FREE FALL )

AFF – skok z 4 000 m. z opóźnionym otwarciem spadochronu. Kilkadziesiąt sekund swobodnego spadania i kilka minut opadania z otwartym spadochronem. Najpopularniejsza forma uprawiania sportu spadochronowego na poziomie amatorskim i wyczynowym. Stosowana także przez oddziały specjalne.

 

 

SUPER OFERTA  – weekend z AFF!

Jeśli chcesz zdobyć uprawnienia i zostać skoczkiem AFF to skontaktuj się z nami i zarezerwuj sobie czas w weekend!

Twoja przygoda z AFF rozpocznie się w tunelu aerodynamicznym. Po krótkim szkoleniu teoretycznym spędzisz 20 minut w tunelu poznając i ćwicząc podstawy swobodnego spadania. Przekonasz się jakie siły działają na skoczka i opanujesz podstawowe elementy prawidłowej sylwetki. Po treningu w tunelu oddasz swój pierwszy skok w asyście instruktorów.

Jeśli po pierwszym skoku połkniesz bakcyla i zdecydujesz się na PEŁNE SZKOLENIE AFF to czeka Cię kilka poziomów szkolenia.

 

SKOKI POKAZOWE

Jesteśmy w stanie wyskoczyć i wylądować prawie w każdym miejscu (w ramach obowiązujących przepisów i po wcześniejszym sprawdzeniu terenu). Podczas pokazu możemy wykonywać skoki z banerami reklamowymi, flagami itp. Jeżeli teren przeznaczony do lądowania zapewnia bezpieczne przyziemienie tandemu spadochronowego to możemy w ramach pokazu wykonać skok z pasażerem wskazanym przez Zamawiającego – np. z gwiazdą imprezy lub VIP-em. Pasażer nie musi posiadać żadnych uprawnień ani zaświadczeń lekarskich.

Podczas skoków wykonujemy elementy akrobacji na czaszach spadochronowych, skoki ze świecami dymnymi itp.

 

PROMOCJA PODCZAS SKOKÓW POKAZOWYCH

Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy podczas skoków pokazowych. Oferujemy możliwość promocji w formie skoków z flagami i banerami podczepionymi do nóg skoczka. Jednocześnie jesteśmy w stanie umieścić logotypy na banerach reklamowych, kaskach, kombinezonach i czaszach spadochronów

 

FILMOWANIE I FOTOGRAFOWANIE

Wykonujemy materiały reklamowe w formie filmów i zdjęć, których głównym elementem są skoki spadochronowe z elementami promującymi. Materiał może być nagrywany już w czasie swobodnego spadania, czyli jeszcze przed otwarciem spadochronów oraz później aż do momentu lądowania.

Dojazd

Dane kontaktowe

KrakSky

Seven Rights Sp z o.o.

Węgrzce Wielkie 616, 32-002 Węgrzce Wielkie

NIP: 677 235 04 18

TEL: +48 517 957 120

Wiadomość